A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Крижопільської селищної ради
Вінницька область, Тульчинський район

Завершився 2020-2021 навчальний рік

Дата: 09.07.2021 11:11
Кількість переглядів: 241

 

        Завершився освітній процес 2020-2021 н.р. в усіх закладах загальної середньої освіти (далі – ЗЗСО) нашої громади.

          Із числа випускників 11-х класів закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, були зареєстровані для участі у ЗНО-2021:

з хімії – 2 уч.;

з англійської мови – 51 уч.;

з математики – 123 уч.;

з української мови, української мови і літератури – 123 уч.;

з історії України – 88 уч.;

з фізики – 9 уч.;

з біології – 33 уч.;

з географії – 65 уч.

       Цьогоріч ЗНО із трьох предметів (математики, з української мови, української мови і літератури, історії України) випускники колишніх Крижопільського та Піщанських районів здавали у смт Крижопіль у пунктах проведення ЗНО, які працювали традиційно на базі І-ої та ІІ-ої селищних шкіл нашої територіальної громади.

       Навесні цього року парламентом був  ухвалений закон, метою якого було зниження ризиків розповсюдження коронавірусної хвороби через скупчення учасників ЗНО у пунктах тестування, згідно якого випускники були звільнені від проходження обов'язкової державної підсумкової атестації у формі ЗНО.

      Із числа випускників ЗЗСО нашої громади дві учениці ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 смт Крижопіль виявили бажання проходити ЗНО у формі ДПА, всі інші випускники були звільнені від ДПА у формі ЗНО та проходили ЗНО лише ті випускники, які планують продовжити навчання,  виключно для отримання сертифікатів для майбутнього вступу у заклади вищої освіти України.

       З метою забезпечення передбачених чинним законодавством протиепідемічних заходів та карантинних вимог, дотримання всіма учасниками правил та рекомендацій, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, убезпечення від неї учасників ЗНО, із числа випускників ЗЗСО нашої територіальної громади, відповідно до розпорядження Крижопільського селищного голови В.ВАСИЛИШЕНА від 20 травня 2021 року №98, для усіх учнів із числа випускників ЗЗСО нашої громади, які потребували підвезення для участі у ЗНО з вищевказаних предметів, відділом освіти, молоді та спорту було організоване підвезення шкільними автобусами до пунктів проведення ЗНО та зворотному напрямку за рахунок коштів селищного бюджету. 

    Усім, 197 учням 9-х класів ЗЗСО нашої громади, були замовленні свідоцтва про здобуття базової середньої освіти, дата вручення 10 червня 2021 року, із них: 17 учнів із трьох ЗЗСО (СЗШ І-ІІІ ст. с.Жабокрич, СЗШ І-ІІІст. №1 смтКрижопіль, ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 смтКрижопіль) отримали свідоцтва з відзнакою.

    Усі, 124 (у т.ч. 1 екстерн) випускники 11-х класів із 6 ЗЗСО І-ІІІ ступенів нашої громади отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, із них 10 випускників отримали свідоцтва з відзнакою та були нагороджені Золотими медалями «За високі досягнення у навчанні»:

СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль – 6 випускників:

  • Гичак Тарас Миколайович,
  • Гонтарук Ангеліна Романівна,
  • Мужилівська Ангеліна Романівна,
  • Слободян Світлана Іванівна,
  • Ткачик Тетяна Сергіївна;

ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 смтКрижопіль – 3 випускників:

  • Бурлака Даніелла Генадіївна,
  • Кожухар Андрій Олександрович,
  • Рисюк Єлизавета Ігорівна;

СЗШ І-ІІІ ст. с.Соколівка – 1 випускниця:

  • Івах Інна Віталіївна.

Ганна Годован 2-19-85


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано