A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Крижопільської селищної ради
Вінницька область, Тульчинський район

Новини

День української писемності та мови в ЗЗСО с.Жабокрич

З метою підтримки та розвитку державної мови, виховання в підростаючого покоління національної гордості, любові до рідної мови, українського народу, держави, високої мовної культури в ЗЗСО с.Жабокрич були проведені наступні заходи:  письмова творча робота "Віночок рідної мови", мовознавчий батл "Рідну мову будем знати, берегти і шанувати", літературно-музичну композицію "Українська мова-мова мого серця" та ін.

13:30 14.11.2022

Змагання з настільного тенісу

11 листопада  відбулися змагання з настільного тенісу у рамках Гімназіади школярів серед збірних команд закладів загальної середньої освіти Тульчинського району.Збірна команда Крижопільської територіальної громади була представлена  учнями СЗШ І-ІІІ ступенів №1 смт Крижопіль, а саме:Федорчук Софії - 7 клас, Разніциної Ольги - 10 клас,Сицевіча Романа - 10 клас, Кравця Віталія -11 клас. За результатами змагання команда виборола 2 місце.

11:19 14.11.2022

Заходи, присвячені Дню української писемності та мови

        Уже стало доброю традицією в ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 ім.воїна-інтернаціоналіста С.В.Гаврилюка в листопаді проводити заходи, присвячені Дню української писемності та мови. Учителі-словесники проявили творчу ініціативу і провели заходи, приурочені до Дня писемності. А саме: літературний ранок "Наша мова - калинова", онлайн-вікторину "Маленькі знавці української мови", флешмоб "Я переможу тебе, враже, рідним словом,,," та інші. 

13:06 11.11.2022

9 листопада- День української писемності та мови

           9 листопада - День української писемності та мови, установлений  Указом президента України від 06.11.1997 року №1241/97 і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова. Заклади загальної середньої освіти Крижопільської селищної ради в День української писемності та мови приєдналися до найбільшого україномовного флешмобу-написання Радіодиктанту. Цьогорічний Радіодиктант - це перш за все українська акція єднання, де б ми не були. Сьогодні це особливо важливо, адже війна в Україні іде не лише за збереження наших територій, війна іде за збереження нашої ідентичності.

20:32 10.11.2022

ІІ етап Всеукраїнських олімпіад

        4 листопада 2022 року стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад  з базових дисциплін. Відповідно до наказу Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації від 18.10.22 року №208 а-г та наказу відділу освіти, молоді та спорту Крижопільської селищної ради №84 (зі змінами) олімпіади проходять в очному режимі. Бажаємо всім учасникам учнівських олімпіад успіхів, нових відкритів та перемог.

10:35 09.11.2022

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування