A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Крижопільської селищної ради
Вінницька область, Тульчинський район

Новини

21 червня розпочинається другий етап підтвердження участі в основній сесії НМТ

     21 червня розпочинається другий етап підтвердження участі в основній сесії НМТ, який буде здійснюватися через інформаційну сторінку https://zno.testportal.com.ua/info/login, де у спеціальній формі потрібно вибрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, у якому зручніше буде складати тестування незалежно від того, де перебуватиме учасник у період проведення основної сесії, ? в Україні чи за кордоном.

08:20 22.06.2022

Завершується реєстрація для участі в додатковій сесії мультитесту (НМТ)

      20 червня завершується   реєстрація для участі в додатковій сесії мультитесту. Як відомо, вступники, які мають бажання складати тест, але не встигли заповнити реєстраційну картку до 19 квітня 2022 року, можуть зареєструватися до 20 червня на сайті УЦОЯО та взяти участь у додатковій сесії.

15:58 20.06.2022

Повідомлення про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 ім. воїна-інтернаціоналіста С.В.Гаврилюка смт Крижопіль Вінницької області

      Крижопільська селищна рада  оголошує конкурс  на заміщення    вакантної  посади директора закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 ім. воїна-інтернаціоналіста  С.В.Гаврилюка смт Крижопіль Вінницької області (за строковим трудовим договором – контрактом).

09:29 03.06.2022

Повідомлення про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КУ «Крижопільський БШ»

        Крижопільська селищна рада  оголошує конкурс  на заміщення   вакантної посади директора комунальної установи  «Крижопільський Будинок школярів» (далі – КУ «Крижопільський БШ») (за строковим трудовим договором – контрактом).

09:25 03.06.2022

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування