Відділ освіти, молоді та спорту Крижопільської селищної ради
Вінницька область, Тульчинський район
Міністерство освіти
і науки України
 

Оголошення та привітання

  

06 Грудня, 2022 р., 08:19
Збройним Силам України – Уклін від кожної родини – За силу, витримку, хоробрість, За нездоланну міць і доблесть! Велика вдячність вам, герої, – За те, що в лютому двобої Від орд бороните Державу І заслужили честь і славу! Уклін доземний вам, солдати! Дай, Боже, ворога здолати, Здобути славну перемогу І повернутися додому!
28 Листопада, 2022 р., 10:26
       На виконання листа Міністерства  освіти і науки України від 15 листопада 2022 року №4/3297-22, листа Департаменту гуманітарної політики обласної державної адміністрації від 21.11.2022 року «Щодо міжнародної акції «16 днів проти насильства», з метою підвищення поінформованості суспільства з даної теми, захисту прав і свобод всіх верств населення, формування у дітей ціннісних життєвих навичок та моделей поведінки  в закладах освіти  Крижопільської громади  проводяться  відповідні виховні та роз’яснювальні заходи в період з 25 листопада до 10 грудня 2022 року.
20 Листопада, 2022 р., 12:22
21 листопада-День Гідності та Свободи.Це - День вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців,їх бачення світу,своєї держави і себе.З незламною і нескореною душею український народ постав перед всім світом,обираючи для себе за найвищу цінність - честь, гідність, свободу свого народу, проявивши свою готовність до активності, єдності, і, заради майбутнього - відданої самопожертви. Щорічно в цей день вся Україна схиляє голови та вшановує світлу память Героїв Небесної Сотні, Героїв Збройних Сил Уклраїни, що віддали свої життя за справедливість та бажання жити у європейській країні.
 
14 Жовтня, 2022 р., 13:18
У такий урочистий день 14 жовтня відділ освіти, молоді та спорту Крижопільської селищної ради щиро вітає  всіх чоловіків, хлопців, жінок та дівчат, всіх тих, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини – з Днем захисника і захисниць України! Це справжнє свято самовідданості, свято благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники та захисниці України. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Служіння Вітчизні – це більше, ніж професія, це – величезна любов, сила волі й патріотизм. Ви сильні, стійкі, сміливі і хоробрі. Дорогі наші захисники та захисниці, ми зичимо Вам та Вашим родинам  міцного здоров’я, стійкості, мужності, незламного духу, успіхів, любові, миру і добра! Нехай кожен день буде успішним, кожен вчинок – гідним,  життя - яскравим, довгим, а в домі панує тепло, затишок і любов. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках.
30 Вересня, 2022 р., 15:42
                            

Вхід для адміністратора