A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Крижопільської селищної ради
Вінницька область, Тульчинський район

Про змагання, присвячені 30-й річниці Незалежності

Дата: 28.08.2021 13:20
Кількість переглядів: 148

Згідно календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Крижопільської селищної ради на 2021 рік, з метою широкої пропаганди та залучення різних верств сільського населення  до систематичних занять фізичною культурою  та спортом,  в т.ч. депутатів та керівників всіх рівнів державної влади та органів самоврядування,  організації активного  дозвілля та проведення фізкультурно-спортивних заходів з найбільш доступних і поширених на селі традиційних видів спорту, активізації  роботи сільських старостинських округів Крижопільської селищної  ради, участі  кращих команд та спортсменів в обласних та Всеукраїнських  змаганнях на «Краще спортивне село України», 21, 22 серпня в селищі Крижопіль відбулись фінальні змагання, присвячені 30-й річниці Незалежності України.

Представники 7 старостинських округів змагались в міні-футболі, волейболі серед чоловіків та жінок, настільному тенісі, легкоатлетичному кросі, шашках, армрестлінгу, гирьовому спорті та перетягуванні канату.

                         

Результативність:

 

• Міні – футбол  

1 командне місце – с. Зеленянка

2 командне місце – с. Тернівка

3 командне місце – с. Соколівка

4 командне місце – с. Павлівка

5 командне місце – с. Шарапанівка

6 командне місце – с. Крикливець

 

• волейбол (чоловіки)

1 командне місце – с. Соколівка

2 командне місце – с. Тернівка

3 командне місце – с. Павлівка

4 командне місце – с. Шарапанівка

 

• волейбол (жінки)

1 командне місце – с. Тернівка

2 командне місце – с. Соколівка

3 командне місце – с. Шарапанівка

4 командне місце – с. Куниче

5 командне місце – с. Павлівка

 

 

• Перетягування канату

1 командне місце – с. Павлівка

2 командне місце – с. Тернівка

3 командне місце – с. Соколівка

 

• Гирьовий спорт 

1 командне місце – с. Павлівка

2 командне місце – с. Соколівка

3 командне місце – с. Тернівка

4 командне місце – с. Шарапанівка

 

Переможці та призери в особистому заліку серед чоловіків:

- вагова категорія до 73 кг:
І місце – Поворознюк Василь (с. Павлівка)

 

- вагова категорія до 85 кг:
І місце – Тонковид Ігор (с. Тенівка)

 

- вагова категорія до 95 кг:
І місце – Вітов Олександр (с. Павлівка)

ІI місце – Онищук Іван (с. Соколівка)

 

- вагова категорія 95+ кг:
І місце – Страхніцький Мирослав (с. Соколівка)
І
I місце – Палагній Віктор (с. Тернівка)

ІII місце – Гутянський Василь (с. Шарапанівка)

 

• Армспорт

1 командне місце – с. Павлівка

2 командне місце – с. Соколівка

3 командне місце – с. Тернівка

4 командне місце – с. Зеленянка

5 командне місце – с. Шарапанівка

 

Переможці та призери в особистому заліку серед жінок:

- вагова категорія до 60 кг
І місце – Чорнобай Діана (с. Тернівка)

ІI місце – Декаленко Світлана (с. Павлівка)

- вагова категорія до 70 кг
І місце – Чорна Ганна (с. Соколівка)

ІI місце – Лозовська Наталя (с. Красносілка)

 

Переможці та призери в особистому заліку серед чоловіків:

- вагова категорія до 70 кг
І місце – Колісецький Руслан (с. Павлівка)

ІI місце – Лозовський Олег (с. Красносілка)

- вагова категорія до 80 кг
І місце – Заярнюк Віталій (с. Соколівка)

ІI місце – Тонковид Ігор  (с. Тернівка)

 

- вагова категорія до 90 кг
І місце – Помпа Роман (с. Павлівка)

ІI місце – Прияцелюк Андрій  (с. Соколівка)

 

- вагова категорія до 90+ кг
І місце – Рослий Юрій (с. Тернівка)

ІI місце – Гутянський Василь  (с. Шарапанівка)

 

•  настільний теніс

1 командне місце – с. Павлівка

2 командне місце – с. Соколівка

3 командне місце – с. Зеленянка

4 командне місце – с. Тернівка

5 командне місце – с. Шарапанівка

 

Переможці та призери в особистому заліку серед жінок:
І місце – Вітова Богдана (с. Павлівка)

ІI місце – Хитрук Руслана (с. Соколівка)

ІII місце – Лужанська Олена (с. Тернівка)

 

Переможці та призери в особистому заліку серед чоловіків:

І місце – Пелявський  Анатолій (с. Павлівка)

ІI місце – Максименко Сергій (с. Соколівка)

ІII місце – Шевчук Віталій (с. Зеленянка)

 

• Шашки

1 командне місце – с. Соколівка

2 командне місце – с. Красносілка

3 командне місце – с. Тернівка

4 командне місце – с. Павлівка

5 командне місце – с. Шарапанівка

 

Переможці та призери в особистому заліку серед жінок:
І місце – Разніцина Валентина (с. Соколівка)

ІI місце – Чепелюк Валентина (с. Красносілка)

ІII місце – Росла Катерина (с. Тернівка)

 

Переможці та призери в особистому заліку серед чоловіків:

І місце – Лозовський  Микола (с. Соколівка)

ІI місце – Лошак В’ячеслав (с. Красносілка)

ІII місце – Бондар Василь (с. Тернівка)

 

• Легкоатлетичний крос

Переможці та призери в особистому заліку серед жінок:
І місце – Чорнобай Діана (с. Тернівка)

ІI місце – Мордванюк Олена (с. Соколівка)

ІII місце – Іванюк Олена (с. Шарапанівка)

 

Перемоці та призери в особистому заліку серед чоловіків:

І місце – Телелим  Максим (с. Красносілка)

ІI місце – Поліщук Максим (с. Соколівка)

ІII місце – Москалюк Олександр (с. Шарапанівка)

 

Загальнокомандний залік за сумою змагань в усіх видах спорту:

 

1 місце – с. Соколівка

2 місце – с. Тернівка

3 місце – с. Павлівка

4 місце – с. Шарапанівка

5 місце – с. Красносілка

6 місце – с. Куниче

7 місце – с. Крикливець

 

 

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями та грамотами Крижопільської селищної ради.


 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування