Відділ освіти, молоді та спорту Крижопільської селищної ради
Вінницька область, Тульчинський район
Міністерство освіти
і науки України
 

Пройшов ІІІ-й тиждень ІІ етапу олімпіад

Дата: 29.11.2021 13:20
Кількість переглядів: 190

 

 

 

11 листопада відділ освіти, молоді та спорту спільно з керівниками селищних шкіл  розпочали проведення ІІ-го етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін з дотриманням усіх протиепідемічних заходів та карантинних вимог. У третій тиждень олімпіад,  26, 27 та 28 листопада пройшли ІІ етапи олімпіад з астрономії, інформатики та географії відповідно.

У вказаних олімпіадах взяли участь 14 переможців І-их (шкільних) етапів відповідних олімпіад з трьох опорних закладів загальної середньої освіти громади та їх філій:

 6 учнів 10-11 класів – з астрономії,

3 учні 8-11 класів – з інформатики,

 5 учнів 8-11 класів – географії.

Звертаємо увагу, що на наступному, ІV-му тижні, відбудуться ІІ етапи олімпіад з польської мови та літератури, української мови та літератури та історії  відповідно 3, 4 та 5 грудня  2021 року. На базі СЗШ І-ІІІ ст. №1 смтКрижопіль пройде ІІ-й етап олімпіади з польської мови та літератури та історії, а на базі ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль – української мови та літератури.

          Оргкомітет ІІ-ого етапу олімпіад нагадує, що з завданнями олімпіад, що вже відбулися, Графіком ІІ етапу олімпіад, а також Правилами проведення олімпіад можна ознайомитися на сайті відділу освіти, молоді та спорту https://krz-osvita.gov.ua/ .  

           З питань організації та порядку проведення олімпіад можна звертатися особисто у відділ освіти, молоді та спорту з 8.00 до 17.00 чи через електронну адресу відділу: voms_krg_sr@ukr.net.  

 

Бажаємо всім учасникам перемог!

 

З повагою, заступник голови оргкомітету,

заступник начальника відділу освіти,

молоді та спорту   Крижопільської СР                             Ганна ГОДОВАН

 


« повернутися

Вхід для адміністратора