Відділ освіти, молоді та спорту Крижопільської селищної ради
Вінницька область, Тульчинський район
Міністерство освіти
і науки України
 

Завершився ІV-й тиждень ІІ етапу олімпіад

Дата: 06.12.2021 13:31
Кількість переглядів: 186

 

11 листопада відділ освіти, молоді та спорту спільно з керівниками селищних шкіл  розпочали проведення ІІ-го етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін з дотриманням усіх протиепідемічних заходів та карантинних вимог. У четвертий тиждень олімпіад,  3, 4 та 5 пройшли  ІІ етапи олімпіад з польської мови та літератури, української мови та літератури та історії  відповідно. На базі СЗШ І-ІІІ ст. №1 смтКрижопіль відбулися ІІ-і етапи олімпіад з польської мови та літератури та історії, а на базі ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль – з української мови та літератури.

У вказаних олімпіадах взяли участь 28 переможців І-их (шкільних) етапів відповідних олімпіад з трьох опорних закладів загальної середньої освіти громади та їх філій:

 5 учнів 7-11 класів – з польської мови та літератури,

12 учнів 7-11 класів – з української мови та літератури,

 11 учнів 8-11 класів – з історії.

Звертаємо увагу, що на наступному, V-му тижні, відбудуться ІІ етапи олімпіад з німецької мови, біології та фізики  відповідно 9, 11 та 12 грудня  2021 року. На базі СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль пройде ІІ-й етап олімпіади з біології, а на базі ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль – німецької мови та фізики.

          Оргкомітет ІІ-ого етапу олімпіад нагадує, що з завданнями олімпіад, що вже відбулися, Графіком ІІ етапу олімпіад, а також Правилами проведення олімпіад можна ознайомитися на сайті відділу освіти, молоді та спорту https://krz-osvita.gov.ua/ .  

           З питань організації та порядку проведення олімпіад можна звертатися особисто у відділ освіти, молоді та спорту з 8.00 до 17.00 чи через електронну адресу відділу: voms_krg_sr@ukr.net.  

 

Бажаємо всім учасникам перемог!

 

З повагою, заступник голови оргкомітету,

заступник начальника відділу освіти,

молоді та спорту   Крижопільської СР                             Ганна ГОДОВАН

 


« повернутися

Вхід для адміністратора