A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Крижопільської селищної ради
Вінницька область, Тульчинський район

Завершився V-й тиждень ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата: 13.12.2021 11:47
Кількість переглядів: 199

 

 

11 листопада відділ освіти, молоді та спорту спільно з керівниками селищних шкіл  розпочали проведення ІІ-х етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін з дотриманням усіх протиепідемічних заходів та карантинних вимог. У п’ятий  тиждень олімпіад,  9, 11 та 12 грудня пройшли  ІІ етапи олімпіад з німецької мови, біології та фізики  відповідно. На базі СЗШ І-ІІІ ст. №1 смтКрижопіль відбулися ІІ-й етап олімпіади з біології, а на базі ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль – з німецької мови та біології.

У вказаних олімпіадах взяли участь 22 переможці І-их (шкільних) етапів відповідних олімпіад з трьох опорних закладів загальної середньої освіти громади та їх філій:

3 учні 8-11 класів – з німецької мови,

10 учнів 8-11 класів – з біології,

9 учнів 7-11 класів – з фізики.

Звертаємо увагу, що на наступному, VІ-му тижні, відбудуться ІІ етапи олімпіад з інформаційних технологій та хімії  відповідно 16 та 17 грудня  2021 року. На базі СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль пройде ІІ-й етап олімпіади з інформаційних технологій, а на базі ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль – з хімії.

          Оргкомітет ІІ-ого етапу олімпіад нагадує, що зі завданнями олімпіад, що вже відбулися, Графіком ІІ етапу олімпіад, а також Правилами проведення олімпіад можна ознайомитися на сайті відділу освіти, молоді та спорту https://krz-osvita.gov.ua/.  

До 30 грудня оргкомітетом та журі ІІ етапів олімпіад будуть направлені заявки на участь у ІІІ етапі олімпіад з усіх предметів відповідно до визначеного Департаментом гуманітарної політики представництва громад.

           З питань організації та порядку проведення олімпіад та конкурсів можна звертатися особисто у відділ освіти, молоді та спорту з 8.00 до 17.00 чи через електронну адресу відділу: voms_krg_sr@ukr.net.  

 

Бажаємо всім учасникам перемог!

 

З повагою, заступник голови оргкомітету,

заступник начальника відділу освіти,

молоді та спорту   Крижопільської СР                             Ганна ГОДОВАН« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано