Відділ освіти, молоді та спорту Крижопільської селищної ради
Вінницька область, Тульчинський район
Міністерство освіти
і науки України
 

Щодо організації освітнього процесу

Дата: 14.02.2022 08:50
Кількість переглядів: 136

 
У зв’язку з значним погіршенням епідемічної ситуаціі на території області, з метою посилення контролю за дотриманням карантинних заходів та не допущення стрімкого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, ГРВІ та грипу, головою ОДА було ініційоване позачергове засідання обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  від 2 лютого 2022 року (протокол 2) та було прийнято рішення про організацію дистанційного освітнього процесу в закладах загальної середньої, позашкільної, вищої та професійно- технічної освіти з 3 лютого до прийняття окремого рішення.
Враховуючи, що рівень захворюваності населення на ГРВІ, грип та коронавірусну інфекцію, у т.ч. учнів і вчителів шкіл громади, динамічно зростає та не дозволяє перейти на звичайний (очний) режим навчання, організація освітнього процесу у дистанційному режимі продовжена до 15 лютого.
Крім того інформуємо, що керівників закладів зобов‘язано проводити щоденний моніторинг рівня захворюваності на COVID-19, ГРВІ і грип, учнів і вчителів шкіл громади. При стабілізації епідемічної ситуації, що дозволить перейти на звичайний (очний) режим навчання, буде невідкладно прийняте відповідне рішення, засідання з вказаного питання заплановане на 15 лютого.                                                          У разі зауважень до організації дистанційних уроків, просимо інформувати керівників закладів чи відділ освіти, молоді та спорту (voms_krg_sr@ukr.net)

« повернутися

Вхід для адміністратора