Відділ освіти, молоді та спорту Крижопільської селищної ради
Вінницька область, Тульчинський район
Міністерство освіти
і науки України
 

Результати ІІІ-го тижня обласних олімпіад

Дата: 21.02.2022 08:22
Кількість переглядів: 140

 

З 21 січня 2022 року розпочалися ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 18 навчальних дисциплін. Згідно Графіка проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад ІІІ-ого тижня відбулися олімпіади з німецької мови, інформатики та історії,  відповідно до рекомендацій Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОДА та відповідних листів  Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОДА олімпіади проводилися у онлайн режимі на базі шкіл учасників ІІІ етапів. 

4 лютого відбувся ІІІ етап олімпіади з німецької мови,  відповідно до умов проведення ІІІ етапу олімпіади, визначених листом  Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОДА від 03.02.2022 №573 щодо онлайн проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та методичних рекомендацій, озвучених на онлайн нараді, що проводилася в день проведення олімпіади, та проходив на базі Соколівської філії №2 ЗЗСО с.Жабокрич.

            За рішенням оргкомітету та журі ІІ етапу олімпіади, враховуючи встановлені Департаментом гуманітарної політики Вінницької ОДА квоти на участь громад у ІІІ етапі олімпіади, заявлені наступні переможці ІІ етапу олімпіади ЗЗСО нашої громади:

  • Чорна Руслана Василівна, учениця 9 класу Соколівської філії №2 ЗЗСО с.Жабокрич (учитель – Лозовський М.О.);
  • Ковінчук Катерина Олександрівна, учениця 11 класу ЗЗСО с.Жабокрич (учитель – Денисюк М.М.).

 

5 лютого відбувся ІІІ етап олімпіади з інформатики,  відповідно до умов проведення ІІІ етапу олімпіади, визначених на онлай-нараді, організованої КЗВО «Вінницька АБО» (лист від 02.02.2022 р. №01/19-35) та журі ІІІ етапу олімпіади 2 лютого 2022 року для відповідальних за організацію та проведення ІІІ етапу олімпіади. Олімпіада проводилася в онлайн режимі під відео-наглядом журі ІІІ етапу.

          За рішенням оргкомітету та журі ІІ етапу олімпіади, враховуючи встановлені Департаментом гуманітарної політики Вінницької ОДА квоти на участь громад у ІІІ етапі олімпіади, заявлений наступний переможець ІІ етапу олімпіади ЗЗСО нашої громади:

  • Мовчан Іван Сергійович, учень 9 класу СЗШ І-ІІІ ст. №1 смтКрижопіль (учитель – Смішна О.П.).

 

6 лютого відбувся ІІІ етап олімпіади з історії,  відповідно до умов проведення ІІІ етапу олімпіади, визначених листом  Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОДА від 03.02.2022 №575/2. За рішенням оргкомітету та журі ІІ етапу олімпіади, враховуючи встановлені Департаментом гуманітарної політики Вінницької ОДА квоти на участь громад у ІІІ етапі олімпіади, заявлені наступні переможці ІІ етапу олімпіади ЗЗСО нашої громади:

  • Федорук Михайло Ігорович, учень 9 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2  смтКрижопіль (учитель – Гончар Н.М.);
  • Ксенишина Марія Русланівна, учениця 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. №1 смтКрижопіль (учитель – Кравець Я.В.).

 

За результатами, оприлюдненими на сайті КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти», вітаємо з перемогою призера ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії за зайняте ІІІ місце:

  • Федорука Михайла Ігоровича, учня 9 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2  смтКрижопіль та учителя – Гончар Наталію Маратівну, за підготовку.

 

Також вітаємо учасників, які показали гарні результати, але не стали призерами:

  • Чорну Руслану Василівну, ученицю 9 класу Соколівської філії №2 ЗЗСО с.Жабокрич (учитель – Лозовський М.О.);
  • Мовчана Івана Сергійовича, учня 9 класу СЗШ І-ІІІ ст. №1 смтКрижопіль (учитель – Смішна О.П.);
  • Ксенишину Марію Русланівну, ученицю 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. №1 смтКрижопіль (учитель – Кравець Я.В.).

 

Бажаємо надалі зростати творчо, креативно, відкриваючи нові грані навчальних предметів та знань!

Ще раз висловлюємо щиру вдячність вчителю

Гончар Наталії Маратівні за підготовку призера ІІІ етапу олімпіад!

 

Бажаємо всім міцного здоров'я, учасникам і призерам ІІІ етапу -  успіхів, нових досягнень та перемог!

 « повернутися

Вхід для адміністратора