Відділ освіти, молоді та спорту Крижопільської селищної ради
Вінницька область, Тульчинський район
Міністерство освіти
і науки України
 

Про зарахування учнів із числа внутрішньо переміщених осіб у заклади загальної середньої освіти

Дата: 24.03.2022 12:56
Кількість переглядів: 102

 

       До навчання у закладах загальної середньої освіти громади незалежно від обраного формату можуть долучатися, ми запрошуємо долучатися, також учнів з числа внутрішньо переміщених осіб, які можуть тимчасово відвідувати школи за місцем тимчасового перебування відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 06.03.2022 № 1/3371-22 „Про організацію освітнього процесу".

Надаємо деякі рекомендації щодо тимчасового зарахування учнів із числа внутрішньо переміщених осіб у школи громади:

- заява одного з батьків (або осіб, які їх заміняють) на тимчасове відвідування ЗЗСО;
- наказ керівника ЗЗСО про зарахування на тимчасове відвідування закладу (учнів із числа внутрішньо переміщених осіб не доцільно вносити в основний списковий склад, записувати до алфавітної книги, оскільки вони обліковані в інших ЗЗСО);
- фіксувати навчальні досягнення учнів із числа внутрішньо переміщених осіб в окремих журналах для видачі їм за потреби довідки-витягу з оцінками для представлення у ЗЗСО за постійним місцем навчання.

Для учнів випускних класів (9-х, 11-х), у разі відсутності можливості повернення до ЗЗСО, у яких вони навчалися до початку військових дій, заклади подають додаткове замовлення для отримання документа про освіту. Крім того, можна організувати навчання вказаних учнів (випускників) за екстернатною формою відповідно до вимог Положення про індивідуальну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 12.01.2016 № 8 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 10 лютого 2021 року № 160).

Для школярів із числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб навчання може бути організовано за заявою одного з батьків за індивідуальною формою: екстернатною, сімейною (домашньою).

 

Ганна ГОДОВАН

 

https://Наказ МОН.pdf


« повернутися

Вхід для адміністратора