Відділ освіти, молоді та спорту Крижопільської селищної ради
Вінницька область, Тульчинський район
Міністерство освіти
і науки України
 

Наказ № 16 "Про визначення та організацію роботи територіальних базових (опорних) закладів загальної середньої, дошкільної освіти Крижопільської громади з питань безпеки життєдіяльності  та цивільного захисту"

Дата: 30.01.2023 14:00
Кількість переглядів: 123

 

 

КРИЖОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТУЛЬЧИНСЬКИЙ РАЙОН ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

вул. Героїв України, 41, смт Крижопіль Тульчинського району Вінницької області,

24600, e-mail: voms_krg_sr@ukr.net Код ЄДРПОУ 44094810

 

НАКАЗ

 

  30 січня  2023 року                смт Крижопіль                                           №16

 

Про визначення та організацію роботи

територіальних базових (опорних)

закладів загальної середньої, дошкільної освіти

Крижопільської громади

з питань безпеки життєдіяльності

 та цивільного захисту

 

    Відповідно до Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року Ме444, наказу Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2016 року Хе1400 «Про затвердження Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту», спільного наказу Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної адміністрації,  Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Вінницької обласної військової адміністрації від 28.12.2022 року №473/88 «Про визначення та організацію роботи територіальних базових (опорних) закладів загальної середньої, дошкільної освіти Вінницької з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту» та з метою підготовки педагогічних та учнівських колективів Крижопільської громади Вінницької області до вмілих дій у разі загрози або виникнення надзвичайних, несприятливих побутових або нестандартних ситуацій, ефективного методичного забезпечення навчання учасників освітнього процесу і працівників галузі до захисту і дій у надзвичайних ситуаціях, розповсюдження передового досвіду з питань цивільного захисту і безпеки життєдіяльності

 

НАКАЗУЮ:

 1. Затвердити такі, що додаються:

 1.1. Переліки територіальних базових (опорних) закладів загальної середньої, дошкільної освіти Крижопільської громади Вінницької області з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту:

- ліцей №2 смт Крижопіль Крижопільської селищної ради:

-Крижопільський ЗДО (ясла-садок) №1 смт Крижопіль.

1.2. Положення про організацію навчання з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту в територіальних базових (опорних) закладах загальної середньої, дошкільної освіти Вінницької області (додаток 1).

2. Керівникам базових (опорних) закладів загальної середньої, дошкільної освіти Крижопільської громади з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту:

2.1. Сприяти створенню відповідної навчальної матеріально-технічної бази.

2.2.Надавати консультаційно-методичну допомогу педагогічним працівникам у викладанні навчальних предметів, що вивчають питання безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, а також у підготовці та проведенні спеціальних навчально-організаційних заходів з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

 3. Визнати таким, що втратив чинність спільний наказ Головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Вінницької обласної державної адміністрації, Управління освіти та науки Вінницької обласної державної адміністрації та Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області від 20 листопада 2012 року №45/655/108.

4. Відповідальному за електронне листування відділу освіти, молоді та спорту Крижопільської селищної ради Т.ЗАРИЦЬКІЙ надіслати наказ керівникам закладів загальної середньої освіти громади  та розмістити на сайті відділу освіти, молоді та спорту Крижопільської селищної ради.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Начальник відділу освіти, молоді та спорту

Крижопільської селищної ради                                        В.ГНАТЕНКО

 

З наказом ознайомлені:

________О.ЮРЧЕНКО______

________Т.ЗАРИЦЬКА______

 

 

 

Додаток 1

                                                         ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                    наказ відділу освіти, молоді та спорту

                                                         Крижопільської селищної ради

                                              від 30.01.2023 року №

 


« повернутися

Вхід для адміністратора